Archive for Czerwiec 1st 2011

Dzień Dziecka to z pewnością szczególny dzień. Dlatego nauczyciele i pracownicy szkoły zadbali, aby wszystkie nasze dzieci tego dnia były uśmiechnięte, radosne i zadowolone. Przygotowaliśmy moc wrażeń i dużo atrakcji. Chcieliśmy, aby każdy odnalazł coś, co jemu sprawi przyjemność.

Od samego rana rozpieszczała nas pogoda. Rozpoczęliśmy od rozgrywek sportowych. Były to gry zespołowe i konkurencje indywidualne. Każdy uczeń mógł wykazać się własną sprawnością. Przez cały czas trwania zawodów sportowych uczniowie korzystali też z innych atrakcji, które także cieszyły się ogromnym powodzeniem, chociażby profesjonalny make-up, studio tatuaży.

Druga część dnia zarezerwowana była na odkrywanie talentów, nie tylko uczniów… Odbył się długooczekiwany finał szkolnej edycji programu „Mam Talent”. Finaliści zaskoczyli wszystkich profesjonalnymi wykonaniami, a jurry po długiej i burzliwej dyskusji wyłoniło zwycięzcę. Miło nam ogłosić :

1. Pierwsze miejsce zajęła Martyna Polentz z kl. II

2. Drugie miejsce zajęła Klaudia Knabe z kl. IV

3. Trzecie miejsce zajęła Rozalia Dopierała z kl. V

 

Następnie uczniowie klas III, IV, V i VI oraz nauczyciele wzięli udział w zabawie „Kocham Cię Polsko”.  W turnieju uczestniczyły trzy drużyny : jedna to drużyna nauczycieli a dwie pozostałe to grupy uczniów. Przysąpiliśmy do „rywalizacji”. Konkurencje okazały się świetną formą zabawy, zarówno dla tych, którzy w nich uczestniczyli, jak również dla publiczności. W rezultacie nie chodziło o wygraną, ale właśnie o dobrą zabawę uczniów z nauczycielami.