Archive for Październik 10th 2011

7 października 2011r. odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klasy pierwszej. Pod czujnym okiem wychowawczyni, p. Gabrysi Kamińskiej, uczniowie przygotowali część artystyczną, którą zaprezentowali przed starszymi kolegami i koleżankami, nauczycielami i rodzicami. Wszystkie dzieci zaprezentowały swoje talenty na scenie.

Po części artystycznej uczniowie przystąpili do ślubowania. Z powagą powtarzały tekst ślubowania, potwierdzając go następnie własnoręcznie złożonym podpisem, a nawet czymś więcej – odciśniętym palcem.

W tym szczególnym dla uczniów klasy I dniu, nie zabrakło gratulacji, życzeń i prezentów. Starsze i młodsze koleżanki i koledzy obdarowali pierwszaków niespodziankami. Dyrektor szkoły w imieniu całej społeczności szkolnej przekazał na ręce wychowawcy prezent – niespodziankę. Uczniowie w klasie rozpakowali podarunek. Okazało się, że jest nim wielofunkcyjna wieża LG.

Po części artystycznej rodzice zorganizowali dla dzieci słodki poczęstunek. Spotkanie w klasie było miłym akcentem tego ważnego dnia.

Wszystkim pierwszoklasistom gratulujemy. Życzymy czerpania  radości i satysfakcji z rozpoczętej drogi edukacji, ale też zwyczajnej przyjemności płynącej ze szkoły.  Witamy w progach szkoły – powodzenia !!!