Archive for Październik 4th 2012

Dnia 4 października br. uczniowie klasy pierwszej stali się pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej w Janowie. Tego dnia dzieci złożyły uroczyste ślubowanie i zostały pasowane na uczniów naszej szkoły.

Samo ślubowanie poprzedzone było częścią artystyczną przygotowaną przez pierwszaków i ich wychowawczynię p. Teresę Mielnik. Wszystkie dzieci, odświętnie ubrane, zaprezentowały swoje umiejętności. Były wierszyki i piosenki, uśmiechy i radości, a także moc wzruszeń. Po uroczystym ślubowaniu starsi koledzy i koleżanki serdecznie przywitali uczniów klasy I w gronie społeczności szkolnej. Poza życzeniami uczniowie wręczyli młodszym kolegom upominki. Klasa pierwsza otrzymała także duży prezent od wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów na dalszą drogę edukacji.

Cała uroczystość odbywała się w atmosferze wzniosłości. Po części oficjalnej uczniowie klasy pierwszej wraz z rodzicami udali się na poczęstunek do swojej klasy.

Wszystkim pierwszakom życzymy radości płynącej z nauki, entuzjazmu i wielu przyjaźni zawartych na szkolnych korytarzach. Gratulujemy !!!