Archive for Maj 12th 2015

12 maja 2015r. obchodziliśmy Święto Szkoły – bardzo ważną, przyjemną uroczystość szkolną. Ten dzień rozpoczęliśmy od wspólnej zabawy pt. „Chrzest morski”, czyli bezpiecznie nad wodą. Wszyscy przenieśliśmy się w klimaty nadmorskie. Były wspólne śpiewy, tańce, konkursy i dowcipy. Następnie Samorząd Uczniowski przybliżył historię naszej szkoły. Już tradycją szkoły stały się wybory „Najsympatyczniejszej koleżanki i kolegi”.  Co roku, w dniu obchodów święta szkoły, wybieramy tych najsympatyczniejszych.

Miło nam ogłosić, że tytuł Najsympatyczniejszej Koleżanki w roku szkolnym 2014/2015 zdobyła Samanta Chowaniec, zaś tytuł Najsympatyczniejszego Kolegi w roku szkolnym 2014/2015  otrzymał  Szymon Juszczyk. Gratulujemy :)

Po muzycznej podróży i apelowych uniesieniach przyszedł czas na grę historyczno – dydaktyczną „Śladami Małej Polski”. Wszystkie klasy wraz z wychowawcami wyruszyły w podróż po Janowie. Ale, jak na grę przystało, mieliśmy do wykonania różne zadania. Byliśmy trochę jak tropiciele  śladów przeszłości. Odwiedziliśmy kościół parafialny, cmentarz przykościelny. Spotkaliśmy się z sołtysem Janowa. Na zakończenie każda klasa przygotowała kartkę urodzinową dla szkoły, życząc naszej szkole, aby dalej była dla nas tak przyjazna i otwarta jak dotychczas.