Archive for Październik 8th 2015

 25 września 2015r. w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klasy pierwszej.  Wszystkie dzieci wraz z wychowawczynią panią Teresą Mielnik i rodzicami zaprosili całą społeczność szkolną na uroczystość ślubowania, która rozpoczęła się występem. Dzieci zaprezentowały wierszyki, piosenki, a także „zdały” wstępny egzamin z wiedzy o szkolnym życiu. Następnie, z pełną powagą przystąpiły do złożenia ślubowania.
Gratulacji, życzeń i prezentów była cała moc !  Uczniowie otrzymali życzenia od Dyrektora Szkoły p. Marka Strociaka, od Rady Rodziców, a także od starszych kolegów i koleżanek. Wszystkim nam było bardzo miło przywitać ich w gronie uczniów Szkoły Podstawowej w Janowie.

Rodzice uczniów klasy pierwszej przygotowali słodki poczęstunek w świetlicy szkolnej, podczas którego świętowali wspólnie z dziećmi i wychowawczynią uroczystość ślubowania.

Uczniom życzymy radości płynącej ze zdobywania wiedzy i umiejętności, wychowawczyni czerpania nieustającej radości z pracy, a rodzicom przyjemnego towarzyszenia w rozwoju swojego dziecka !!!

Serdecznie gratulujemy, witamy wśród nas !!!