BAL KARNAWAŁOWY

wtorek, Styczeń 24, 2012

19 stycznia 2012r. odbył się w naszej szkole Wielki Bal Karnawałowy, w którym bawili się wszyscy uczniowie : Ci najmłodsi i Ci najstarsi. Dobra zabawa wciągnęłą również rodziców i nauczycieli, którzy w niczym nie odstawali od młodzieży. Atmosfera tegorocznego balu była wyjątkowa. Cała zabawa odbywała się przy akompaniamencie zespołu muzycznego, który poza oprawą muzyczną zadbał o profesjonalne prowadzenie imprezy : włączanie do wspólnej zabawy, konkursy, wybory Króla i Królowej Balu, wybory najciekawszego stroju. Królową tegorocznego balu została Martyna Polentz z kl. III, natomiast Królem został Dawid Krasowski z kl. II. Zwycięzcami w konkursie na najciekawsze przebranie zostali : Agata Piowczyk jako smerfetka i Robert Pappke jako pirat, obydwoje z klasy II. Gratulujemy !!!

Pomysłodawcą i organizatorem Balu Karnawałowego 2012 była Rada Rodziców wraz z opiekunem p. Gabrysią Kamińską oraz Samorząd Uczniowski. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców naszej szkoły za zorganizowanie i pokrycie kosztów zw. opłatą za zespół muzyczny oraz zakup nagród dla uczniów za udział w konkursach.

Możliwość komentowania jest wyłączona.