Wycieczka do Warszawy

wtorek, Maj 31, 2011

W dniach 27, 28 i 29 maja uczniowie naszej szkoły wyjechali na wycieczkę do Warszawy. Był to wyjazd trzydniowy, z dwoma noclegami. Program wycieczki był bardzo atrakcyjny. Uczniowie odwiedzili min. :

  • Sejm Rzeczypospolitej Polskiej,
  • Pałac Kultury i Nauki – wjazd na 30 piętro,
  • Muzeum Techniki w Pałcu Kultury i Nauki,
  • Cmentarz na Powązkach,
  • Łazienki Królewskie,
  • Stare Miasto,
  • Krakowskie Przedmieście : Pałac Prezydencki, Grób Nieznanego Żołnierza,
  • Kolorowe fontanny na Powiślu – pokaz nocą,
  • Muzeum Geologiczne Państwowego Instytutu Geologicznego.

Ponadto uczniowie odwiedzili kino IMAX, gdzie obejrzeli film w wymiarze 3D oraz przejechali się warszawskim metrem. Aby atrakcji było moc,  nie mogło się obejść bez odwiedzenia Złotych Tarasów – ogromnego centrum handlowego.

Wycieczka udała się w 100 % ( a może nawet jeszcze więcej ). Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców naszej szkoły, która wsparła finansowo niniejszą wycieczkę i dzięki temu liczną grupę uczniów było stać na ten wyjazd. Dziękujemy! Było warto.

       

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.